Skoncentruj się na biznesie, a my zajmiemy się resztą!

Nie trać czasu na formalności - oddaj swoje obowiązki księgowe w nasze ręce!

Kompleksowa opieka księgowa– Skup się na tym, co dla Ciebie najważniejsze

Od 20 lat prowadzę biuro rachunkowe, zajmuje się doradztwem księgowym oraz kadrowo-płacowym.

Przez te lata wypracowałam sposoby na satysfakcjonującą i prężną współpracę z Klientami.

Celem mojego biura jest zapewnienie pełnego komfortu podczas obsługi kadrowo-płacowej czy podatkowej.

O NAS

Ludzka twarz dobrej księgowej, to nasza misja!

Klient nie musi martwić się o wszystkie aspekty założenia i prowadzenia działalności, w tym podatków VAT, rozliczeń z ZUS oraz PIT. Indywidualne podejście do każdego usługobiorcy i zaangażowanie pracowników gwarantuje fachową i terminową obsługę.

W celu zapewnienia wysokiego poziomu usług dbam o stałe podnoszenie własnych kwalifikacji zawodowych oraz o rozwój zawodowy moich pracowników. Zawsze mam czas na spotkanie się z Klientem, przejrzenie jego dokumentacji  i omówienie istotnych dla Niego tematów!

Biuro rachunkowe jest zlokalizowane w samym centrum Olsztyna, obok Ratusza, w którym można zarejestrować swoją działalność gospodarczą.

0 %

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

0 +

LAT DOŚWIADCZENIA

pexels-lex-photography-1109543-scaled

NASZE WARTOŚCI

Wsparcie i opieka na każdym etapie

Świadcząc nasze usługi, stawiamy na kompleksowe podejście, które odciąża klienta od wielu formalności i procedur. Dzięki temu, że przejmujemy na siebie zarządzanie formalnościami, nasi klienci mogą skupić się na swoich głównych zadaniach i celach.

Bezpieczeństwo pod każdym względem

Nasze biuro dokłada wszelkich starań, aby zagwarantować naszym klientom pełne bezpieczeństwo podczas korzystania z oferowanych usług. Oznacza to, że podejmujemy odpowiednie kroki w celu ochrony ich danych osobowych i poufnych informacji, stosując skuteczne środki bezpieczeństwa. Dla nas klient jest najważniejszy, dlatego też dbamy o to, by każdy aspekt naszej współpracy był dla niego jak najmniej obciążający i odbywał się bez nieprzewidzianych problemów.

Pewność terminowego działania

W naszej działalności profesjonalizm to nie tylko jakość oferowanych usług, ale także punktualność i skrupulatność w ich realizacji. Rozumiemy, że przestrzeganie terminów ma kluczowe znaczenie dla płynności i efektywności procesów biznesowych naszych klientów. Dlatego przykładamy dużą wagę do monitorowania ważnych dat i wydarzeń, informując o nich klientów odpowiednio wcześniej, aby mogli oni podjąć niezbędne kroki.
pexels-andrea-piacquadio-840996-scaled
redd-f-PTRzqc_h1r4-unsplash-scaled
pexels-lukasz-radziejewski-83663801-scaled
mimi-thian-ZKBzlifgkgw-unsplash-scaled

Co możemy zrobić dla rozpoczynających działalność gospodarczą?

  • Dobierzemy odpowiednią formę prawną w jakiej najlepiej prowadzić Twoją działalność i przeprowadzimy bilans finansowy.
  • Zadbamy o zarejestrowanie Twojej działalności we wszystkich urzędach.

 

Co robimy dla prowadzących działalność gospodarczą?

  • Odbierzemy dokumenty, jeśli jest taka potrzeba, i załatwimy w Twoim imieniu wszystkie sprawy w urzędzie skarbowym oraz ZUS-sie.
  • Przyjmiemy kontrolę Twojej firmy w naszym biurze rachunkowym. Zadbamy o księgi przychodów i rozchodów, rozliczenia z ZUS i ryczałt ewidencyjny
  • Rozliczymy podatki i wypełnimy PIT przy zastosowaniu optymalizacji podatkowej.
  • Poprowadzimy Twoje rozrachunki, windykację z kontrahentami, nauczymy funkcjonowania w nowej księgowości, gdy wejdą w życie przepisy o fakturach elektronicznych w KSEF.

 

Klienci mojego biura rachunkowego w Olsztynie tworzą swego rodzaju społeczność, w której dochodzi do częstej współpracy biznesowej. Dbamy o miłą i profesjonalną atmosferę pracy, co sprzyja naszemu rozwojowi jak i stale powiększającemu się gronu firm współpracujących z nami.

Doradztwo księgowe Jadwigi Brzóska to gwarancja księgowości na profesjonalnym poziomie.

Prowadzimy rozliczenia wszytkich uproszczonych form opodatkowania (bez pełnej księgowości). Wypełniamy zezania roczne oraz rozliczenia ZUS. Współpraca z nami odciąży Państwa z trudów papierkowej pracy i zagwarantuje doradztwo księgowe na satysfakcjonującym poziomie.
Doświadczenie i profesjonalizm
0%
Szybkość realizacji
0%
Zadowoleni klienci
0%

Ostatnie wpisy na blogu

NaszE biuro w liczbach

Za każdą liczbą kryje się historia sukcesu, zaufania i kompetentnej pracy, która trwa już ponad dwie dekady.

0 %
TERMINOWOŚCI
0 +
złożonych deklaracji podatkowych
0 +
OBSŁUŻONYCH KLIENTÓW

Opinie klientów

Sprawdź co o nas mówią